Aga Tenis Apartments by Radwańska, Kraków
  1. Main page
  2. Świąteczna atmosfera w Krakowie

Świąteczna atmosfera w Krakowie

Date of arrival
Date of departure
01 December 2018

Kraków to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia. Przez cały grudzień na Rynku trwa wielki jarmark świąteczny, który przyciąga nie tylko mieszkańców. Kto raz odwiedził Kraków w grudniu - już zawsze będzie chciał wracać, by czuć tę wyjątkową, świąteczną atmosferę.

Nie bez powodu mówi się, że zimowy Kraków to miasto jak z bajki. Gdy pogoda dopisuje i w całym mieście leży śnieg, można poczuć się jak w zupełnie innym świecie. A nawet, gdy śniegu brakuje, tysiące efektownych iluminacji sprawiają, że ze wszystkich stron otacza nas magia. Piękny krakowski Rynek, rozświetlona choinka, Sukiennice, Kościół Mariacki to niezwykły widok, który zapiera dech w piersi.

Co roku do naszego miasta przyjeżdżają turyści ze wszystkich stron świata, by wziąć udział w tradycyjnych Targach Bożonarodzeniowych czy nawet spędzić tu święta. Podczas świątecznego jarmarku można spróbować wielu pysznych potraw z grilla, kultowego chleba ze smalcem, aromatycznego grzańca galicyjskiego czy innych świątecznych smaków. Na licznych stoiskach dostępne są ciekawe pomysły na prezent, ozdoby świąteczne, rękodzieło, odzież, ciasta, pierniczki i wiele innych wyrobów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Im bliżej świąt - tym więcej atrakcji. Koncerty pod gołym niebem, kolędowanie, występy artystów, pokaz tradycyjnych szopek i liczne warsztaty - w grudniu w Krakowie nie sposób się nudzić. To najbardziej kolorowa i radosna część roku. Warto spędzić ją z rodziną i przyjaciółmi w wyjątkowy sposób i w wyjątkowym miejscu.

Zapraszamy do Krakowa, by spędzić świąteczny czas w rodzinnym mieście Agnieszki. Apartamenty w Krakowie to również atrakcyjna propozycja na Sylwestra i Nowy Rok! Warto sprawdzić naszą sylwestrową ofertę i wybrać apartament dla siebie i swoich bliskich. Do zobaczenia!

AGA Tenis Apartments

Show on the map
Newsletter
Sign up today and keep track of our special offers
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close