Apartament Superior <b>Miami</b>

  • 50 m2
  • maks. 4 osoby
Triumf w Miami - 2012

Turniej w Miami to impreza rangi WTA Premier Mandatory, a więc najważniejsze tenisowe wydarzenie po turniejach wielkoszlemowych i WTA Finals. Agnieszka wygrywała w Miami dwukrotnie: w 2011 roku w deblu i w 2012 roku w singlu. Nasza tenisistka rozpoczęła turniejowe zmagania jako nr 5 na świecie. Nie straciła ani jednego seta, a w finale zmierzyła się z wiceliderką rankingu - Marią Szarapową, którą pokonała po bardzo zaciętym meczu 7:5, 6:4.

Agnieszka udowodniła, że może wygrywać swoim stylem gry z bardzo silnie grającymi zawodniczkami. Odpowiedzią Agnieszki na silne returny i serwisy Rosjanki były techniczne zagrania, cierpliwość i opanowanie.

Finałowe zwycięstwo odniesione w meczu z Marią Szarapową było drugim triumfem Agi w turnieju tej rangi i dziewiątym tytułem w karierze. Zawody w Miami nazywane są "piątą lewą Wielkiego Szlema", więc nie da się ukryć, że zdobycie tytułu w tym turnieju było największym osiągnięciem 23-letniej Agnieszki.

Wyposażenie apartamentu 

Luksusowy apartament typu Superior przeznaczony jest dla osób ceniących połączenie komfortu i nowoczesnego designu. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną sypialnię z dużym, podwójnym łóżkiem oraz klimatyzowany, przytulny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę indukcyjną, mikrofalę, ekspres do kawy, czajnik i toster oraz kuchenne przybory. W łazience z prysznicem znajduje się zestaw bezpłatnych kosmetyków. W pokoju dostępny jest również sejf.

Wszystkie nasze pokoje na życzenie Gościa mogą być doposażone w łóżeczko i krzesełko do jedzenia dla dzieci do lat dwóch GRATIS :) Do dyspozycji Gości jest również pralnio-suszarnia przy recepcji głównej na poziomie -1. Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w klimatyzatory, dwa telewizory, żelazko i deskę do prasowania, suszarkę do włosów. W każdym apartamencie można korzystać z bezpłatnego internetu.

Dla fanów Agnieszki przygotowaliśmy unikalne tenisowe pamiątki: sukienkę, w której Agnieszka grała podczas turnieju w Miami, rakietę tenisową, piłeczki i zdjęcia podpisane przez najlepszą polską tenisistkę. Tenisowe elementy wystroju dodają apartamentowi charakteru i niepowtarzalnego klimatu.

Zameldowanie jest od 15-18, wymeldowanie jest od 9-11. Recepcja jest czynna od 9-18. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie godziny zameldowania.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Dzieci w wieku do lat 5 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.
Parking dodatkowo płatny - rezerwacja miejsca.
Mastercard Maestro Visa Visa Electron