Aga Tenis Apartments by Radwańska, Kraków
Aga Tenis Apartments - tło obrazu
 1. Strona główna
 2. Dla fanów Agnieszki

Dla fanów Agnieszki

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Dla fanów Agnieszki

Strefa Fanów

AGA Tenis Apartments to jedyne w swoim rodzaju miejsce, łączące sportowy klimat Wielkiego Turnieju z luksusowym wypoczynkiem. Przestrzeń stworzona z myślą o fanach Agnieszki i miłośnikach zwiedzania Krakowa.

Gospodarzem i właścicielem apartamentów jest Agnieszka Radwańska – sportsmenka, która na stałe wpisała się w historię polskiego i światowego tenisa. Agnieszka to finalistka Wimbledonu 2012, najwyżej notowana polska tenisistka w historii rankingu WTA, zwyciężczyni licznych turniejów, które stały się główną inspiracją sportowego designu w AGA Tenis Apartments. Profesjonalna kariera Mistrzyni rozpoczęła się w 2005 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Regularne sukcesy ugruntowały pozycję Agnieszki jako tenisistki światowej klasy, mającej realne szanse na kolejne triumfy w turniejach Wielkiego Szlema. 

Kariera Agnieszki Radwańskiej – kluczowe sukcesy: 

 • Drugie miejsce w rankingu WTA w singlu
 • Zwycięstwo w turnieju mistrzyń w Singapurze w 2015 r. - Nieoficjalne Mistrzostwa Świata
 • Zwycięstwo w 20 turniejach WTA (singiel) oraz finał Wimbledonu w 2012 r.
 • Zwycięstwo w Pucharze Hopmana w 2015 r.
 • Zwycięstwo w turnieju juniorów w singlu w Wimbledonie w 2005 r. i Roland Garros w 2006 r.
 • Reprezentowanie Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro
 • Reprezentowanie Polski w Pucharze Federacji
 • Liczne nagrody publiczności i nagrody za Zagranie Roku WTA zdobywane w latach 2013 - 2017
 • Tytuł Ulubionej Tenisistki Fanów WTA zdobywany w latach 2011 - 2016

Prywatna Strefa Fanów

Każdy z apartamentów stanowi prywatną, oryginalną Strefę Fanów o niepowtarzalnym klimacie jednego ze zwycięskich turniejów WTA – z pamiątkami, piłkami i fotografiami podpisanymi własnoręcznie przez Agnieszkę. Chcemy, aby pobyt w apartmentach był niezapomnianym przeżyciem zarówno dla fanów Agnieszki, jak i dla miłośników zdrowego i komfortowego  wypoczynku.

Kraków miastem oficjalnego fan clubu Agnieszki

To właśnie tu, w Krakowie w lutym 2015 roku grupa wiernych fanów postanowiła stworzyć jedyny na świecie, autoryzowany fan club Agnieszki. Tuż po meczach Pucharu Federacji, gdy Polska grała z Rosją, a na czele reprezentacji występowała Agnieszka, założono Aga Radwańska - Polski Fan Club. W Krakowie wszystko się zaczęło, dlatego fan club przynajmniej raz w roku spotyka się w rodzinnym mieście najlepszej polskiej tenisistki, by wspólnie kibicować podczas najważniejszych meczów swojej idolki. Fan Club podejmuje różne inicjatywy i wspiera Agnieszkę na dobre i na złe. Choć główną siedzibą są korty treningowe Agnieszki w Warszawie to Kraków zawsze jest źródłem wspaniałych wspomnień i miejscem, w którym fan club po raz pierwszy miał okazję spotkać się z Agnieszką Radwańską na żywo.

Nie tylko dla fan clubu, ale również dla fanów z całego świata Kraków jest wyjątkowym miejscem, do którego warto przyjeżdżać. W naszych apartamentach fani i kibice zawsze są mile widziani! Dziękujemy Wam za wsparcie i zapraszamy do Krakowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem apartamentów i atrakcji AGA Tenis Apartments!

Oferty specjalne

Emocjonujący pobyt w niezwykłym miejscu

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij