Aga Tenis Apartments by Radwańska, Kraków
  1. Strona główna
  2. Benefis Agnieszki Radwańskiej w Krakowie

Benefis Agnieszki Radwańskiej w Krakowie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
06 marca 2019

W listopadzie 2018 roku Agnieszka Radwańska ogłosiła zakończenie kariery sportowej. Do rezygnacji z czynnego uprawiania ukochanej dyscypliny Agnieszkę zmusił stan zdrowia i brak możliwości trenowania i gry na oczekiwanym przez siebie poziomie. Od tego czasu kibice tenisa w Polsce czekali na możliwość oficjalnego pożegnania najlepszej polskiej tenisistki. W maju, w rodzinnym mieście Agnieszki, odbędzie się długo wyczekiwany benefis, na który bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców tenisa i fanów Agi.

Agnieszka zaprosiła do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu m. in. Karolinę Woźniacką i Angelique Kerber - swoje przyjaciółki z tenisowych kortów, czołowe tenisistki świata. W Krakowie można spodziewać się wielu gości, przyjaciół i znajomych Agnieszki, a także wielu fanów, którzy będą chcieli podziękować najlepszej polskiej tenisistce za 13 lat kariery seniorskiej, 20 wygranych turniejów WTA, wielokrotne reprezentowanie Polski w Pucharze Federacji.

Bilety na benefis można kupić przez Internet. Już pierwszego dnia po uruchomieniu sprzedaży wykupiono bardzo dużą pulę biletów. Cieszymy się, że tak wiele osób chce przyjechać do Krakowa, by uczestniczyć w imprezie, która będzie okazją do wspólnej zabawy i wielu wspomnień.

Agnieszka Radwańska o benefisie:

"Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana."

Nie wyobrażamy sobie, aby benefis Agnieszki Radwańskiej mógł odbyć się w innym mieście niż Kraków. Jesteśmy przekonani, że trybuny Tauron Areny 21 maja będą wypełnione co do ostatniego miejsca.

Do zobaczenia!

AGA Tenis Apartments


 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij