Aga Tenis Apartments by Radwańska, Kraków
  1. Strona główna
  2. Agnieszka Radwańska w Tańcu z Gwiazdami

Agnieszka Radwańska w Tańcu z Gwiazdami

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
16 marca 2019

Zakończenie kariery sportowej Agnieszki nie oznacza, że Agnieszka znika i nie można już jej kibicować. Można! Od 1 marca można trzymać kciuki za Agnieszkę w pogramie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Agnieszka Radwańska o swoim udziale w programie:

"Potrzebowałam kilku tygodni, aby podjąć tę decyzję. Wahałam się, ale pomyślałam sobie, kiedy jak nie teraz? Kocham tańczyć, zawsze to była dla mnie przyjemność, a okazji do tańca było bardzo mało. Przez 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz po skończeniu kariery będzie to świetny trening, dojdzie trochę "adrenalinki", wiec czemu nie."

Partnerem tanecznym Agi został utalentowany Stefano Terrazzino, który ma ogromne doświadczenie taneczne i wygrywał już Taniec z Gwiazdami. Tenisistka i tancerz znakomicie się dogadują, świetnie się razem bawią i oboje doskonale wiedzą co znaczy ciężka praca na treningach. Oboje podchodzą bardzo profesjonalnie do swoich zadań i choć Agnieszka zdecydowała się na udział w programie dla zabawy i by nauczyć się tańczyć, solidnie przygotowują się do każdego kolejnego odcinka.

Mogliśmy obejrzeć już trzy odcinki programu. W premierowej odsłonie Agnieszka i Stefano zatańczyli jive'a - szybki i energiczny taniec, który został oceniony przez jury programu na 18 punktów na 30 możliwych.

W drugim odcinku Aga i Stefano, czyli para nr 12, zatańczyli romantycznego walca. Taneczne popisy naszej ulubionej pary zostały docenione przez jurorów, którzy przyznali 22 punkty polsko-włoskiemu duetowi.

We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć żywiołową, gorącą i bardzo efektowną sambę, która także zdobyła 22 punkty i pozwoliła Agnieszce i Stefano awansować do kolejnego tygodnia tanecznych lekcji i zmagań na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Przygotowania do każdego kolejnego odcinka i nowego tańca to wiele godzin spędzonych na sali treningowej. Aga i Stefano ćwiczą po kilka godzin dziennie, by opanować choreografię, a także by Agnieszka zaprzyjaźniła się z danym tańcem i poczuła do niego sympatię. Na treningach jest czas na ciężką pracę, jest też czas na zabawę. Efekty możemy podziwiać w piątkowe wieczory w telewizji.

Jak głosować na Agnieszkę i Stefano? W trakcie trwania programu można oddawać głosy na stronie polsat.pl, a także wysyłając smsy na numer przeznaczony do głosowania (szczegóły podczas Tańca z Gwiazdami). Aga ma wielu fanów, dobrze radzi sobie na parkiecie, a z każdym tygodniem jest coraz lepiej, więc nic dziwnego, że stawiana jest w gronie faworytów do finału, a nawet do zwycięstwa w całym tanecznym show.

Agnieszka kilka tygodni temu została Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF Polska. Swoje honorarium za każdy odcinek Tańca z Gwiazdami postanowiła przekazać na cele realizowane przez UNICEF.

Zapraszamy do oglądania Agi i Stefano w piątki, o 20.05 w telewizji Polsat.

AGA Tenis Apartments

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij