Aga Tenis Apartments by Radwańska, Kraków
  1. Strona główna
  2. Świąteczna atmosfera w Krakowie

Świąteczna atmosfera w Krakowie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
01 grudnia 2018

Kraków to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia. Przez cały grudzień na Rynku trwa wielki jarmark świąteczny, który przyciąga nie tylko mieszkańców. Kto raz odwiedził Kraków w grudniu - już zawsze będzie chciał wracać, by czuć tę wyjątkową, świąteczną atmosferę.

Nie bez powodu mówi się, że zimowy Kraków to miasto jak z bajki. Gdy pogoda dopisuje i w całym mieście leży śnieg, można poczuć się jak w zupełnie innym świecie. A nawet, gdy śniegu brakuje, tysiące efektownych iluminacji sprawiają, że ze wszystkich stron otacza nas magia. Piękny krakowski Rynek, rozświetlona choinka, Sukiennice, Kościół Mariacki to niezwykły widok, który zapiera dech w piersi.

Co roku do naszego miasta przyjeżdżają turyści ze wszystkich stron świata, by wziąć udział w tradycyjnych Targach Bożonarodzeniowych czy nawet spędzić tu święta. Podczas świątecznego jarmarku można spróbować wielu pysznych potraw z grilla, kultowego chleba ze smalcem, aromatycznego grzańca galicyjskiego czy innych świątecznych smaków. Na licznych stoiskach dostępne są ciekawe pomysły na prezent, ozdoby świąteczne, rękodzieło, odzież, ciasta, pierniczki i wiele innych wyrobów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Im bliżej świąt - tym więcej atrakcji. Koncerty pod gołym niebem, kolędowanie, występy artystów, pokaz tradycyjnych szopek i liczne warsztaty - w grudniu w Krakowie nie sposób się nudzić. To najbardziej kolorowa i radosna część roku. Warto spędzić ją z rodziną i przyjaciółmi w wyjątkowy sposób i w wyjątkowym miejscu.

Zapraszamy do Krakowa, by spędzić świąteczny czas w rodzinnym mieście Agnieszki. Apartamenty w Krakowie to również atrakcyjna propozycja na Sylwestra i Nowy Rok! Warto sprawdzić naszą sylwestrową ofertę i wybrać apartament dla siebie i swoich bliskich. Do zobaczenia!

AGA Tenis Apartments

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij